Vít Mádr - kulinářské fotostudio - kulinářská fotobanka - reklamní a portrétní fotografie
 
 
 home - kulinářské fotostudio - kulinářská fotobanka - reklamní a portrétní fotostudio - reference - kontakt
m
FOTOGRAFIE JÍDLA A PITÍ:
Když je něco dobré, je to i krásné, když je něco krásné, musí to být i dobré!
 
Fotografickou praxi mám od roku 1988, kdy jsem se začal fotografií částečně živit a od jara 1989 jsem přešel jako fotograf na volnou nohu.
Fotografováním jídla se zabývám od roku 1993. Mám zkušenosti s fotografováním pro časopisy (9 let pro časopis Albert, dříve Menu) i s fotografováním pro firmy (pro obaly i reklamu, image kulinářské fotografie), s fotografováním pro kalendáře a podobně.
Fotografuji s maximální kvalitou - digiback Leaf 75 - 33 MPix s expozičním rozsahem 12 EV umožňujícím zaznamenat i ty nejjemnější detaily jídla. Středoformátový fotoaparát Mamiya a velkoformátový Cambo. Optika Schneider-Kreuznach, Rodenstock, Mamiya.
 
Nabízím vytvoření kulinářských fotografií na míru zákazníkovi nebo hotové fotografie z autorské kulinářské fotobanky.
 
Reference - kulinářská fotografie:

Povltavské mlékárny – Hermelín + Lučina, Opavia, Heli, DietPlus, Hamé, Krahulík, Kmotr, Kostelecké uzeniny, Masna Příbram, Raciola, JLV – Jídelní a lůžkové vozy, Czech Airlines, Váhala, Bivoj, Trumf, Trachea, Zeelandia, Lidl, Czech Tourism, Endys, Lenka Požárová – Zapálená kuchařka, WS, Semtex, Bonté, Avokádo, Vitana, Ahold – Menu + Albert, Jaroměřická mlékárna, Bohemia sekt, Vinařství Volařík, Nové Vinařství, Znovín, Lessafre Česko, Computer Press, ProBio, Pinko, Spojené Bio Farmy, Nowaco, Ceria, a mnoho dalších

 

 

 

 
 

 

 

 
 
 
    
 
 
___________________________________________________________________________________________
Copyright: Vít Mádr; 1990 a dále.  Upozornění: Kopírování a jiné užívání jakýchkoliv materiálů či jejich částí z těchto stránek je nepřípustné!